Uzduociu dezutes uzduotys vaikams

Augindami dvi nuostabias mergaites ir laukdami trečiosios, mudu su vyru supratome, kad tai, ką vaikai gaus namuose lydės juos visą likusį gyvenimą. Itin vertiname žaidimų laiką, nes tuomet ne tik ugdome fizinius įgūdžius, bet stipriname tarpusavio ryšį bei pasitikėjimą vieni kitais. Dėl šios priežasties branginame laiką praleistą su vaikais ir stengiamės, kad jis būtų kokybiškas.

Užduočių Dėžutė – tai projektas, kuriuo siekiame padėti tėvams, tokiems patiems kaip mes, praleisti daugiau kokybiško laiko su vaikais, ugdyti ir lavinti mažuosius bei užmegzti glaudesnį bendravimą su jais. Kuriame teminius rinkinius, kuriuose rasite lavinamąsias užduotis su joms reikalingomis priemonėmis, kruopščiai atrinktą vaikišką knygelę, idėjas šeimos laisvalaikui ir daug smagaus laiko.

Užduočių Dėžutės prenumerata

Užduočių Dėžutę sukūrėme 3-7 metų vaikams. O dar labiau ją skiriame tėvams, kuriems rūpi jų vaikai ir jų ugdymas, bet yra pernelyg užimti, kad galvotų vis naujų užduočių ir ieškotų vis naujų priemonių kūrybiškumui ugdyti. Taigi, mes viską pagalvojome už jus.

Pasižiūrėti, kas dėžutės viduje