Planuokite veiklas su vaiku ir būsite tikri, kad praleisite pakankamai kokybiško laiko užsiimdami jo lavinimu ir ugdymu ir tuo pačiu stiprindami tarpusavio ryšį. Kartu atliekami kūrybiniai projektai kaip niekas kitas didina pasitikėjimą vienas kitu, o taip pat ugdo savybes, kurios tikrai pravers suaugus. Šios užduotys ugdo kūrybiškumą, erdvinį suvokimą, probleminių situacijų sprendimą, kantrumą, gebėjimą pabaigti pradėti darbą, bendradarbiavimą ir komandinį darbą drauge.

Įsigydami Užduočių Dėžutės paruoštus kūrybinius rinkinius, jau turėsite iš anksto paruoštas temines užduotis. Jums nebereikės valandų valandas internete ieškoti, kuo užimti vaikus, bėgioti po miestą norint supirkti užduotims reikalingas priemones ir nusivilti, kad užduotis vaikui nepatiko. 

Pirkti didžiuosius komplektus patogu, nes galėsite užsiimti savo vaikų lavinimu namuose su iš anksto parengtomis temomis ir užduotimis. Paskyrę laiko kelis kartus per savaitę konkrečiai temai nagrinėti jūs neabejotinai praplėsite savo vaiko žinių bagažą apie jį supančią aplinką ir pasaulį. Ankstyvąjį ugdymą paverskite reguliariu įpročiu ir nustebsite, kaip noriai vaikas mokysis ir vėliau pats savarankiškai. 

Įsigydami šiuos rinkinius, visada gausite garantuotą 20% nuolaidą. Didieji komplektai – geriausios vertės pasiūlymas iš mūsų, jūsų kūrybiniams nuotykiams.