Prenumerata

Planuodami veiklas su vaiku jūs būsite tikri, kad kiekvieną mėnesį praleisite pakankankamai kokybiško laiko su vaiku užsiimdami jo lavinimu ir ugdymu ir tuo pačiu stiprindami tarpusavio ryšį. Kartu atliekami kūrybiniai projektai kaip niekas kitas didina pasitikėjimą vienas kitu, o taip pat ugdo savybes, kurios tikrai pravers suaugus. Šios užduotys ugdo kūrybiškumą, erdvinį suvokimą, probleminių situacijų sprendimą, kantrumą, gebėjimą pabaigti pradėti darbą, bendradarbiavimą ir komandinį darbą drauge.

Prenumeruokite UŽDUOČIŲ DĖŽUTĘ ir būkite tikri, kad kartu su vaiku turėsite nuostabų laiką drauge. Jums nebereikės valandų valandas internete ieškoti, kuo užimti vaikus, bėgioti po miestą norint supirkti užduotims reikalingas priemones ir nusivilti, kad užduotis vaikui nepatiko. 

Prenumeruoti kūrybines veiklas vaikams patogu, nes kiekvieną mėnesį galėsite užsiimti savo vaikų lavinimu namuose su iš anksto parengtomis temomis ir užduotimis. Paskyrę laiko kelis kartus per savaitę konkrečiai temai nagrinėti jūs neabejotinai praplėsite savo vaiko žinių bagažą apie jį supančią aplinką ir pasaulį. Ankstyvųjį ugdymą paverskite reguliariu įpročiu ir nustebsite, kaip noriai vaikas mokysis ir vėliau pats savarankiškai. 

KŪRYBINIŲ UŽDUOČIŲ RINKINIAI

UŽDUOČIŲ DĖŽUTĖS prenumerata (+knygelė) 4-6m.

35,00 dabar ir 35,00 kiekvieno mėnesio 1 dieną kas antrą mėnesį

Prenumeruodami šį rinkinį kas du mėnesius gausite 7 temines kūrybines užduotis ir joms reikalingas priemones bei nuotaikingą grožinę knygelę vaikams.

D.U.K. apie prenumeratą

Kada gausiu pirmą dėžutę?

Jei prenumeratą užsakysite iki 15 mėnesio dienos, gausite naujausią to mėnesio dėžutę jos išleidimo dieną. Paprastai naujo rinkinio išleidimo data svyruoja nuo 10 iki 15 mėnesio dienos.

Užsakius prenumeratą po 15 mėnesio dienos, pirmąją Užduočių Dėžutę išsiųsime per 1-2 darbo dienas.

Kaip vyksta apmokėjimas?

Užsakant Užduočių Dėžutės prenumeratą, jums reikės suvesti savo kortelės duomenis – pirmasis mokėjimas bus įvykdytas iš karto. Sekantis apmokėjimas už naują rinkinį bus nuskaitytas pirmąją mėnesio dieną.

Kiek laiko trunka prenumerata?

Prenumerata truks tiek, kiek pageidausite, be ne ilgiau nei vienerius metus. Praėjus vieneriems metams prenumerata automatiškai bus sustabdoma.

Ar galiu atsisakyti prenumeratos?

Prenumeratos modelis yra sukurtas jūsų pačių patogumui ir tikrai neįpareigoja jūsų pirkti visą laikotarpį. Bet kuriuo metu galite prenumeratą nutraukti arba sustabdyti apie tai mus informavę el.paštu mano@uzduociudezute.lt likus 7d. iki mokėjimo nuskaitymo dienos.

Ar galiu įsigyti tik vieną Užduočių Dėžutę?

Žinoma! Tai padaryti galite pasirinkę norimą kūrybos rinkinį iš visų galimų, juos rasite čia. Tiesa pasakius, tai tikrai puiki dovana vaikams gimtadienio proga. Taip pat gelbėja ne vienus tėvus susirgus vaikui, kai namuose reikia “išbūti” savaitę ar dvi.