Prenumerata

Planuodami veiklas su vaiku jūs būsite tikri, kad reguliariai praleisite pakankankamai kokybiško laiko su vaiku užsiimdami jo lavinimu ir ugdymu ir tuo pačiu stiprindami tarpusavio ryšį. Kartu atliekami kūrybiniai projektai kaip niekas kitas didina pasitikėjimą vienas kitu, o taip pat ugdo savybes, kurios tikrai pravers suaugus. Šios užduotys ugdo kūrybiškumą, erdvinį suvokimą, probleminių situacijų sprendimą, kantrumą, gebėjimą pabaigti pradėti darbą, bendradarbiavimą ir komandinį darbą drauge.

Prenumeruokite UŽDUOČIŲ DĖŽUTĘ ir būkite tikri, kad kartu su vaiku turėsite nuostabų laiką drauge. Jums nebereikės valandų valandas internete ieškoti, kuo užimti vaikus, bėgioti po miestą norint supirkti užduotims reikalingas priemones ir nusivilti, kad užduotis vaikui nepatiko. 

Prenumeruoti kūrybines veiklas vaikams patogu, nes galėsite užsiimti savo vaikų lavinimu namuose su iš anksto parengtomis temomis ir užduotimis. Paskyrę laiko kelis kartus per savaitę konkrečiai temai nagrinėti jūs neabejotinai praplėsite savo vaiko žinių bagažą apie jį supančią aplinką ir pasaulį. Ankstyvųjį ugdymą paverskite reguliariu įpročiu ir nustebsite, kaip noriai vaikas mokysis ir vėliau pats savarankiškai. 

Nuolaida!
PATOGU
105,00 90,00

3 teminiai rinkiniai per 6 mėnesius su knygele mažyliams vos tik jie pasirodys lentynose.

Nuolaida!
PATOGU
105,00 90,00

3 teminiai užduočių rinkiniai per 6 mėnesius su knygele 4-6m. vaikams.

D.U.K. apie prenumeratą

Kada gausiu pirmą dėžutę?

Užsakius prenumeratą pirmąją Užduočių Dėžutę išsiųsime per 1-2 darbo dienas. 

Jei užsakymą pateiksite naujo rinkinio išleidimo mėnesį, tuomet pirmoji prenumeratos dėžutė bus išsiųsta naujo rinkinio išleidimo dieną.

Kokių temų Užduočių Dėžutes gausiu?

Nauji rinkiniai pasirodys kas du mėnesius iki 15 mėnesio dienos. Planuojamos leidybos temos 2021m. yra šios:

  • Vasaris – “Dinozaurai”
  • Balandis – “Sveika mityba”
  • Birželis – “Vasaros linksmybės”
  • Rugpjūtis – “Žaidžiu su vandeniu”
  • Spalis – “Aplink pasaulį”
  • Gruodis – “Jau žiema”

Temos gali keistis. Apie planuojamus pokyčius informuosime iš anksto elektroniniu paštu.

Kiek laiko trunka prenumerata?

Prenumerata trunka 6 mėnesius, per kuriuos gausite tris temines Užduočių Dėžutes.

Ar galiu įsigyti tik vieną Užduočių Dėžutę?

Žinoma! Tai padaryti galite pasirinkę norimą kūrybos rinkinį iš visų galimų, juos rasite čia. Tiesa pasakius, tai tikrai puiki dovana vaikams gimtadienio proga. Taip pat gelbėja ne vienus tėvus susirgus vaikui, kai namuose reikia “išbūti” savaitę ar dvi.