Mes siekiame padėti tėvams, tokiems patiems kaip mes, praleisti daugiau kokybiško laiko su vaikais, ugdyti ir lavinti mažuosius bei užmegzti glaudesnį bendravimą su jais. Atsitraukus nuo ekranų mes pažįstame vieni kitus labiau, išgirstame ir suprantame artimą. Tikime, kad darnūs santykiai šeimoje yra visa ko pagrindas. Jei ir jūs manote taip pat, kartu mes galime pasiekti daugiau. 

Kviečiame visas, rašančias tinklaraštį, turinčias sekėjų socialiniuose tinkluose ar būrį draugų, auginančių vaikus iki 6 m., prisijungti prie mūsų partnerių tinklo. Jūs galėsite uždirbti net 20% nuo savo pardavimų ir nemokamai išbandyti Užduočių Dėžutę.

Kaip tai veikia?

UŽSIREGISTRUOKITE

Pirmiausia, jums reikia užsiregistruoti mūsų partnerių sistemoje, kurioje galėsite suvesti savo duomenis apmokėjimui. Taip pat gausite unikalią nuorodą, kuri mums ir jums padės sekti unikalius pardavimus.

PASIDALINKITE

Savo unikalia nuoroda pasidalinkite su sekėjų, skaitytojų ar draugų ratu. Jeigu jie įsigys prekių mūsų el.krautuvėlėje per jūsų nuorodą, jūs nuo išleistos sumos gausite 20% komisinių.

UŽDIRBKITE

Kiekvieną mėnesį iki 15 dienos jūsų uždirbtus komisinius pervesime į nurodytą banko sąskaitą. Pardavus 7 ir daugiau Užduočių Dėžučių, vieną galėsite gauti nemokamai

Dažniausiai užduodami klausimai

Kas gali registruotis į programą?

Į partnerystės programą galite drąsiai registruotis, jei turite tinklaraštį ar siekėjų ratą socialiniuose tinkluose. Taip pat, jei norite Užduočių Dėžutę rekomenduoti savo draugų ar pažįstamų ratui.

Kada ir kaip išmokami komisiniai?

Komisiniai išmokami kiekvieną mėnesį iki 15 dienos į jūsų nurodytą banko sąskaitą už praėjusį mėnesį. Minimalus išmokamas komisinis mokestis yra 20eur. Pageidaujant, komisinis mokestis gali būti suteiktas kaip nuolaidos kodas prekėms ir paslaugoms įsigyti.

Kaip žinoti, kiek jau uždirbau?

Savo uždarbį galite matyti prisijungę prie sistemos skiltyje „Partnerystės”.

Kur galiu dalintis savo nuoroda?

Savo nuoroda galite dalintis įvairiuose kanaluose, tiek savo tinklaraštyje, tiek socialiniuose tinkluose, tiek el.paštu turimiems kontaktams.

Kokie yra apribojimai?

Draudžiama Užduočių Dėžutę reklamuoti lošimo, suaugusiųjų, smurto, radikalių pažiūrų ar nelagalų turinų skelbiančiuose puslapiuose. Draudžiama piknaudžiauti ir nesąžiningai naudotis partnerystės programa. Nustačius, kad komisiniai buvo uždirbti nesąžingu būdu, pasieliekame teisę vienašališkai nutraukti partnerystę ir anuliuoti komisinius.