Uzduociu dezutes uzduotys vaikams
Planuodami kiekvieną užduočių rinkinį kruopščiai apgalvojame ir atrenkame užduotis, kurios įvairiapusiškai lavintų 3-7 metų vaikus, būtų smagios ir vaikai noriai įsitrauktų į kūrybinį procesą. Remiamės Montessori ugdymo principais, todėl vaikai atlikdami kūrybinius projektus jau ankstyvame amžiuje susipažįsta su jį supančia aplinka, gamtos reiškiniais ir pasauliu.
 

Visuose didžiuosiuose Užduočių Dėžutės rinkiniuose rasite:

  •  Vaikų grožinės literatūros knygelę

Kruopščiai parinkta knygelė turi išliekamąją vertę net po to, kai visos užduotys iš dėžutės yra išspręstos. Reguliariai pirkdami Užduočių Dėžutę turėsite solidžią vaikiškų knygų biblioteką namuose. Tai vaikų literatūros šedevrai, kuriuos mažieji skaitytojai vertina tiek dėl nuotaikingų istorijų, tiek dėl spalvingų iliustracijų.

  •  Septynias lavinamąsias kūrybines užduotis

Lavinamosios užduotys sukurtos remiantis Montessori ugdymo metodika, skirtos lavinti ne tik smulkiąją, bet ir stambiąją motoriką, kūrybinius bei inžinerinius įgūdžius, domėjimąsi aplinka ir įvairiais reiškiniais. Rekomenduojame visus kūrybinius projektus atlikti su suaugusiojo pagalba ir asistavimu – tai sustiprins tarpusavio ryšį bei išmokys komandinio darbo principų.

  • Kūrybines priemones užduotims atlikti

Jums nebereikės niekuo rūpintis – atidarius Užduočių Dėžutę, joje rasite visas reikalingas kūrybines priemones užduotims atlikti. Čia rasite viską, ko reikia – nuo klijų iki specialių kūrybinių priemonių.

  • Edukacinį žurnalą „Labutis”

Mūsų pačių kuriamas ir leidžiamas žurnaliukas „Labutis” leis pratęsti patirtį rinkinio tema. Šiame žurnale rasite dar daugiau kūrybinių idėjų ir STEAM eksperimentų, kuriuos galėsite atlikti su namuose esančiomis priemonėmis. O taip pat užduočių, skirtų lavinti rašymo, skaičiavimo įgūdžius, loginį mąstymą.

  • Žaidimų, mokymosi, pažinimo ir laisvalaikio idėjų visai šeimai.

Mes rūpinamės, kad jūs turėtumėte dar daugiau kokybiško laiko su vaikais, todėl prie kiekvienos kūrybinės užduoties pateikiame dar daugiau idėjų žaidimams ar kokybiškam laisvalaikiui su šeima. Daugelį šių idėjų galima įgyvendinti spontaniškai ir jos nereikalauja specialaus pasiruošimo arba galima naudoti tas pačias priemones, kurios buvo paruoštos užduočiai atlikti.

Užduočių Dėžutė atspindi vis kitą temą, su kuria vaikai susipažįsta, mokosi arba užtvirtina jau žinomus dalykus. Mokomės pažinti orus, gyvūnus, pasaulio geografiją, švaros ir tvarkos, suprasti ir atpažinti jausmus ir dar daug kitų mus supančių dalykų. Tuo tarpu, bandomojoje Užduočių Dėžutėje  rasite įvairių temų užduotėles ir joms atlikti reikalingas priemones.

Peržiūrėti visus kūrybos rinkinius

Kokie buvo ankstesni užduočių rinkiniai

Kūrybos rinkinys, dovana vaikui
Užduočių Dėžutė Vidus_Balandis
Kūrybinių užduočių rinkinys
Užduočių Dėžutė kūrybinių veiklų rinkinys - Lietuvos istorija
Uzduociu dezute rinkinys NAMAI
Kūrybinių užduočių rinkinys