Planuodami kiekvieną UŽDUOČIŲ DĖŽUTĘ kruopšiai apgalvojame ir atrenkame užduotis, kurios įvairiapusiškai lavintų 3-6 metų vaikus, būtų smagios ir vaikai noriai įsitrauktų į kūrybinį procesą. Remiamės Montessori ugdymo principais, todėl vaikai atlikdami kūrybinius projektus jau ankstyvame amžiuje susipažįsta su jį supančia aplinka, gamtos reiškiniais ir pasauliu.

UŽDUOČIŲ DĖŽUTĖJE rasite:

  •  Vaikų grožinės literatūros knygelę

Kruopščiai parinkta knygelė turi išliekamąją vertę net po to, kai visos užduotys iš dėžutės yra išspręstos. Reguliariai pirkdami arba prenumeruodami Užduočių Dėžutę turėsite solidžią vaikiškų knygų biblioteką namuose. Tai vaikų literatūros šedevrai, kuriuos mažieji skaitytojai vertina tiek dėl nuotaikingų istorijų, tiek dėl spalvingų iliustracijų.

  •  Septynias lavinamąsias kūrybines užduotis

Lavinamosios užduotys sukurtos remiantis Montessori ugdymo metodika, skirtos lavininti ne tik smulkiąją, bet ir stambiąją motoriką, kūrybinius bei inžinerinius įgūdžius, dėmėjimąsi aplinka ir įvairiais reiškiniais. Nors užduotys sukurtos taip, kad vaikas galėtų jas atlikti savarankiškai, tačiau jų sugebėjimai yra labai individualūs. Todėl rekomenduojame UŽDUOČIŲ DĖŽUTĖS darbelius atlikti kartu su mylinčiais suaugusiais.

  • Kūrybines priemones užduotims atlikti

Jums nebereikės niekuo rūpintis – atidarius UŽDUOČIŲ DĖŽUTĘ, joje rasite visas reikalingas kūrybines priemones užduotims atlikti. Čia rasite viską, ko reikia – nuo klijų iki specialių kūrybinių priemonių.

  • Žaidimų, mokymosi, pažinimo ir laisvalaikio idėjų visai šeimai.

Mes rūpinamės, kad jūs turėtumėte dar daugiau kokybiško laiko su vaikais, todėl prie kiekvienos kūrybinės užduoties pateikiame dar daugiau idėjų žaidimams ar kokybiškam laisvalaikui su šeima. Daugelį šių įdėjų galima įgyvendinti spontaniškai ir jos nereikalauja specialaus pasiruošimo arba galima naudoti tas pačias priemones, kurios buvo paruoštos užduočiai atlikti.

Kiekvieno mėnesio UŽDUOČIŲ DĖŽUTĖ atspindi vis kitą temą, su kuria vaikai susipažįsta, mokosi arba užtvirtina jau žinomus dalykus. Mokomės pažinti orus, gyvūnus, pasaulio geografiją, švaros ir tvarkos, suprasti ir atpažinti jausmus ir dar daug kitų mus supančių dalykų. Tuo tarpu, bandomojoje UŽDUOČIŲ DĖŽUTĖJE rasite įvairių temų užduotėles ir joms atlikti reikalingas priemones.

Prenumeruokite UŽDUOČIŲ DĖŽUTĘ ir kiekvieną mėnesį pradžiuginkite mažuosius kūrybinių veiklų rinkiniu. Ugdykite įpročius reguliariai praleisti daugiau kokybiško laiko kartu.

Peržiūrėti prenumeratą

Kokie buvo ankstesni užduočių rinkiniai

Užduočių Dėžutė Vidus_Balandis
Kūrybinių užduočių rinkinys
Užduočių Dėžutė kūrybinių veiklų rinkinys - Lietuvos istorija
Uzduociu dezute rinkinys NAMAI
Kūrybinių užduočių rinkinys