Lietuviški tinklaraščiai, kuriuos turėtų sekti kiekviena mama

tinklarasciai

Net ir pačioms išradingiausioms bei kūrybingiausioms mamoms vieną dieną prireikia įkvėpimo. Ką veikti su mažuoju, kaip jį sudominti, kaip patiekti maistą, kad visa porcija būtų suvalgyta, ką žaisti pavakaryje, kokią pasaką pasekti prieš miegą ir t.t.

Įsikvėpkite iš kitų mamų, kuriuos ne tik kūrybingos, bet savo atradimais dalijasi su visais – rašo blog’us. „Užduočių dėžutė“ pristato lietuviškų tinklaraščių sąrašą, kurį turėtų sekti kiekviena mama.

1. Ciao Teo blog

Tai mamos tinklaraštis apie savo kūrybingą kasdienybę su sūnumi Teo, kuriam ką tik suėjo treji. „ Viskas paprastai, taip, kaip jaučiu aš – paprasta mama, kuri domisi vaikų lavinimu, kitokiais užsiėmimais ir žaidimo būdais“, – rašoma tinklaraščio pristatyme.

Čia rasite pačių kūrybingiausių užsiėmimų su tuo metu aktualiomis medžiagomis: lapais, obuoliais, akmenimis, gilėmis ar konkorėžiais ir t.t. Taip pat yra naujausių vaikiškų knygelių rekomendacijų, ar asmeninio gyvenimo nuotrupų, iš kurių galima mamoms nugvelbti vieną kitą idėją. Pasižvalgykite!

2. Ū ilgoji

Tai reklamos srityje dirbančios mamos ir jos dukros Ūlos atradimai. Tinklaraštyje nerasite receptų ar patarimų ką ir kaip daryti. Jūs tiesiog pasijusite tarsi palydovai jų itin socialiame gyvenime: kelionės, parodos, maisto gamyba, knygelių skaitymas, pasivaikščiojimai. O taip pat galėsite paskaityti Ūlos išminties. Viskas itin estetiška ir gražu, todėl įkvėpimo tikrai rasite.

3. Su vaikais

Tai tinklaraštis apie kūrybingą kasdienybę su vaikais. „Čia rasite idėjų, ką ir kaip pasidaryti patiems, kaip piešti ir tapyti su vaikais ne vien ant popieriaus ir ne tik teptuku, rasite minčių apie laiko su vaikais naudą vaikams ir mums, suaugusiems, rasite ir truputį teorijos“, – teigiama tinklaraščio aprašyme.

Išties tinklaraštyje gausu įvairių žaidimų patarimų, visos šeimos laisvalaikio idėjų kelionėms, išvykoms, taip pat knygų rekomendacijų ar naudingų žaislų apžvalgų. Na, ir kas geriausia, yra ir teorinių straipsnių, nes mums kartais reikia mokslininkų išvadų, kad suvoktume, kodėl pravartu kokybiškai leisti laiką su savo vaikais.

4. Žaidžiame kitaip

Šis tinklaraštis tarsi neišsemiamas lobynas ieškant naudingų žaidimų vaikams, kur būtų lavinama smulkioji motorika, dėmesio sukaupimas, koordinacija, logika. Ir žinoma, viskas iš namie ar kieme randamų priemonių. Viskas paprasta, tereikia pasitelkti kūrybingumą ir skirti savo laiką vaikui.

5. Linksmorijos

„Linksmorijose telpa kasdienė mamos Ingos ir dukros Tėjos veikla“, – taip rašoma tinklaraštyje. Čia rasite konkrečių kūrybingų, bet itin paprastų žaidimų vaikams. Rekomendacijų mamoms, kad nepamirštų pasirūpinti ir savimi. Bei laisvalaikio visai šeimai rekomendacijų.

6. Cukrinis avinėlis

Būna, kad mamoms įkvėpimo pritrūksta ne tik užsiėmimuose su vaikais, bet ir virtuvėje. O ypač, kai mažųjų ir kitų šeimos narių skoniai, galimybės ir įgeidžiai skiriasi. Tinklaraštyje „Cukrinis avinėlis“ rasite idėjų, kaip visus šiuos nesuderinamus dalykus virtuvėje paversti į puikią vakarienę šeimai.

O taip pat yra ir naudingų straipsnių mamoms apie kūdikio dienotvarkę, išvykas Lietuvoje su vaikais, rankdarbius ir t.t.

7. Mamų radijas

Kartais mamoms pritrūksta solidarumo ir paprasto suvokimo, kad tu esi ne viena. Mamų radijas (anksčiau buvęs radijumi) šiandien yra tinklaraštis mamoms apie jų kasdienybę, įkvepiančias kitų mamų istorijas, naudingus produktus bei įdomius renginius. Taip pat mamos atras naudingų patarimų rengiant krikštynas, leidžiantis į kelionę su vaikais, renkantis vežimėlį ar lovelę vaikui ir t.t.

8. Moku žaisti

Tai dviejų vaikų mamos tinklaraštis apie žaidimus namie ir lauke. Kaip pati mama sako: „Čia dalinuosi idėjomis, ką veikti su vaikais namuose, kokius dalykus išbandyti būnant lauke arba kuo užsiimti kelionėje“. Ir išties rasite įvairių internete sklandančių veiklų ar eskperimentų, kuriuos jie smagiai išbando patys. Todėl prieš imantis kažką veikti pravartu paskaityti, ar verta, ar vaikams tai įdomu.

Šaltasis sezonas dar tik prieš akis, kur prireiks mūsų išradingumo ir kūrybiškumo. Todėl, mamos, įsikvėpkime viena iš kitos, pasidalinkime savo atradimais ir idėjomis, kad vaikučiams būtų ne tik smagu, bet ir naudinga leisti laiką su mama!

2 thoughts on “Lietuviški tinklaraščiai, kuriuos turėtų sekti kiekviena mama

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *